Farming Simulator

Farming Simulator for Mac 2011

Traktory zdobędą wiosnę

Zalety

  • Świetny pomysł na grę
  • Ładna grafika
  • Duża ilość dodatków tworzonych przez graczy
  • Brak wiejskich zapachów

Wady

  • Niezbyt realistyczne zachowanie pojazdów
  • Brak wiejskich zapachów

Doskonały
9

Farming Simulator 2011 to popularna gra rolnicza, znana także jako Landwirtschafts Simulator 2011. Teraz dostępna także na Mac. Pozwala ona usiąść za kierownicą traktora, kombajnu, czy snopowiązałki. Jeśli marzysz o kierowaniu traktorem, a nikt znajomy nie dysponuje taką maszyną, pobierz Farming Simulator na Mac.

Pomysł tej gry jest genialny w swojej prostocie. Chyba każdy chłopiec marzy o kierowaniu skomplikowanymi maszynami o wielu funkcjach. Te rolnicze nie są wyjątkiem. Dzięki Farming Simulator, nawet miejskie dzieci mogą posmakować pracy traktorzysty, na szczęście bez towarzyszących jej zapachów i niebezpieczeństw.

Farming Simulator, znany też jako Landwirtschafrs Simulator, nie występuje w polskiej wersji językowej. Na szczęście traktorzyści nie muszą być szczególnie rozmowni. W grze mamy do wyboru różnorodne misje. Raz do wykonania jest slalom traktorem, w innej należy zbierać siano lub kosić plony. Gra stawia nas przed całą gamą wyzwań będących codziennością dla rolników.

Sterowanie w Farming Simulator to klasyczne AWSD oraz kilka dodatkowych klawiszy funkcyjnych - E pozwala wsiąść do pojazdu, B uruchamia przyczepioną maszynę, R zapala światła traktora itd. Fizyka traktora nie jest zbyt realistyczna, za to niezłe wrażenie robi realistyczna grafika, bijąca na głowę inne gry rolnicze.

Aby pobrać Farming Simulator, wymagany jest klient Steam.

Jeśli fascynują Cię gry rolnicze, pobierz Farming Simulator na Mac. Może pod wpływem tej gry zdecydujesz się kupić Ursusa?

Farming Simulator

Download

Farming Simulator for Mac 2011

Opinie użytkowników o Farming Simulator